Loading...

Рік «Доступних ліків» і як Україні стати енергонезалежною

477 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 13, 2018

Програмі «Доступні ліки» у квітні 2018 виповнюється рік. За 9 місяців минулого року було продано ліків на 614 мільйонів гривень за 14 мільйонами рецептів.

На 2018 в бюджеті закладено 1 мільярд гривень для відшкодування ліків. І щоб ці гроші використовувалися раціонально, уряд зобов’язав голів місцевих адміністрацій щомісяця звітувати як в їх регіонах реалізується програма «Доступні ліки».

Говоримо із заступником міністра охорони здоров’я Романом Іликом про те, чи стали доступними для українців медикаменти за рік роботи програми та чи планує МОЗ розширювати програму відшкодування на інші захворювання?

1 березня «Газпром» відмовився постачати куплений Україною газ, повернув перераховані кошти і знизив тиск на вході в газотранспортну систему. Це змусило Міненерго на кілька днів запровадити надзвичайний стан в енергетиці та серйозно задуматися над тим як уникнути подібних криз в майбутньому.

За кілька днів до того в Києві відбувся «Український енергетичний форум», на якому європейські чиновники і експерти нагадали, що формула давно відома: якнайширший запуск ринкових механізмів в газовому секторі, ринку електроенергії, видобувних галузях. Ці зобов’язання прописані в угоді про асоціацію, однак не всі з них виконуються зараз.

Що вже вдалося зробити і як перейти від ухвалення закону до його виконання говоримо із заступницею міністра енергетики з питань євроінтеграції Наталею Бойко.
_________________________________
Підпишіться на наш канал, щоб не пропустити головних новин України та світу:
➡️ https://goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Сайт Громадського:

https://hromadske.ua/
_________________________________
Громадське у соцмережах:

Фейсбук: https://fb.com/hromadskeua
Твіттер: https://twitter.com/HromadskeUA
Гугл+: https://plus.google.com/+HromadskeTvU...
Телеграм: https://t.me/hromadske_ua
Інстаграм: https://instagram.com/hromadske.ua
_________________________________

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...