Loading...

Jedyny poradnik męskiej mody, którego potrzebujesz! | Dandycore

2,708 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 19, 2019

Wejdź na →→→ http://bit.ly/WspieramDandycore i pomóż nam wydać książkę!

Stajesz przed szafą i w twojej głowie rodzi się myśl: znów nie mam się w co ubrać. I tu nawet nie chodzi o brak rzeczy, ale o konieczność sprawdzania każdego zestawu, która przyprawia Cię o ból głowy. Twoje poranki nie muszą tak wyglądać. Wystarczy, że przyswoisz sobie kilka podstawowych zasad, dowiesz się jakie ubrania warto wybierać i skupisz się na zestawach, które zawsze się sprawdzają niezależnie od okazji.

Nie musisz już szukać tych wszystkich informacji w wielu różnych źródłach. Nie musisz popełniać błędów, by wypracować dobre rozwiązania. Nie musisz poświęcać na to masy czasu.

Zrobiliśmy to za Ciebie i dla Ciebie.

Wyobraź sobie praktyczny poradnik, który możesz wziąć do ręki, otworzyć na odpowiedniej stronie i od razu widzieć i wiedzieć co założyć. Tak po prostu. Bez konieczności poświęcania długich godzin na studiowanie teoretycznej wiedzy. Bez ryzyka, że znowu podejmiesz zły wybór. Wyglądać dobrze od razu.

Taka jest nasza książka. A w zasadzie dopiero będzie, bo tylko od Ciebie zależy, czy uda się wprowadzić naszą wizję w życie. A wizja jest ambitna i prosta: pomóc setkom tysięcy polskich mężczyzn szybko i bez nadmiernego wysiłku odnaleźć styl i rozwiązania dopasowane do ich osobowości, potrzeb i estetyki.

Wejdź na →→→ http://bit.ly/WspieramDandycore i pomóż wydać jedyną książkę o męskim stylu, która pokaże co nosić, by zawsze wyglądać zabójczo!

* 60 elementów garderoby, z których złożysz 100 codziennych, pewnych zestawów;
* 100 stron zgromadzonej w jednym miejscu, praktycznej wiedzy, która jest niezbędna, gdy zaczynasz swoją przygodę z męską modą;
* konkretne wskazówki nt. dopasowania rzeczy, przeliczania rozmiarów czy łączenia kolorów;
baza wyselekcjonowanych produktów podobnych do tych pokazanych w książce, które będziesz mógł kupić szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu;
* piękne wydanie, które idealnie nada się na prezent dla bliskiej Ci osoby

Każde wsparcie się liczy! Jeśli przez te wszystkie lata miałeś okazję skorzystać z naszych artykułów i filmów, uzyskać od nas odpowiedź na nurtujące pytania, bądź kupić coś wystrzałowego za pośrednictwem umieszczonych na naszych stronach linków, to będziemy wdzięczni za choćby symboliczną złotówkę. Jak to mawiają - grosz do grosza a będzie kokosza, czyli góra grosza (a nie kura, jak sądzi wiele osób). W momencie, kiedy na taki krok zdecyduje się 20 000 osób, będziemy mogli wspólnie świętować sukces.

Pozostaje zatem zadać ostatnie pytanie: wchodzisz w to? ;)

Wszelkie pchnięcie informacji o zbiórce dalej oczywiście mile widziane.

Ściskamy i pozdrawiamy
Dawid, Piotr, Adam i Karol
Członkowie zespołu Dandycore

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...