Loading...

TGD "Mów do mnie"

1,332,508 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 27, 2016

Zamów album TGD „Wracam do domu”:
Empik - http://www.empik.com/wracam-do-domu-s...
Sklep zespołu: http://sklepgift.pl

TGD już dawno wymknęło się spod etykiety "popgospelowy chór". Każda kolejna płyta to przede wszystkim nowe motywy muzyczne, ale też nowa opowieść. Nie zmienia się ogromna dbałość o każdy dźwięk i ogólne przesłanie, jakie od 34 lat niosą. Sprzedaże ich albumów sięgają statusu Złotych Płyt. 

Wymowna okładka najnowszej płyty „Wracam do domu” zdradza, że zawartość pudełka może stać się drogowskazem dla wszystkich, którzy szukają drogi – drogi powrotnej, drogi do kojącego celu, drogi nadającej życiu sens.

Zebranych na płycie „Wracam do domu” 12 utworów to odpowiedzi na wiele pytań czy wątpliwości towarzyszących ludziom na różnych etapach życia. Całość dopełniają współgrające z tekstem aranżacje – efekt prac Piotra Nazaruka i Pawła "Bzima" Zareckiego. Estetyka popowego chóru wzbogacona jest z jednej strony o rockowe sznyty, z drugiej – np. o hiphopowy wokal Poisona i Kolah. Obok dobitnie wyśpiewanego przez Agnieszkę Gorączkowską kawałka "Moja wolność" znajdzie się emocjonalnie oczyszczający "Jestem Twój" Emilii Nazaruk. Płyta łączy więc stonowane, pastelowe psalmy XXI wieku z mocnymi, energetycznymi, niekiedy tanecznymi klimatami - jak w singlu „Mów do mnie” promującym płytę. Mimo tej zabawy stylistyką ma się poczucie naturalnej spójności.

W specjalnej edycji "Wracam do domu" znajdą się dodatkowo dwa utwory w języku angielskim oraz "Holy Holy Holy” zaśpiewany w kilku językach.

Realizacja teledysku: AG Studio
www.adamgawenda.pl

Muzyka i słowa: Piotr Nazaruk
Solo: Patrycja Ciska

Wydawca: GIFT Management

 • Category

 • Song

 • Artist

  • TGD
 • Album

  • Wracam Do Domu (Edycja Specjalna)
 • Licensed to YouTube by

  • TuneCore (on behalf of GIFT Management), and 2 Music Rights Societies

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...