Loading...

Labinot Berisha A duhet te legalizihet prostitucioni ne Kosove

1,708 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 21, 2008

Legelazimi i prostitucionit ne Kosove eshte mjaft teme ende tabu edhe pse kjo teme nuk duhet te trajtohet ne kete menyre sepse prostitucionin ne formen e fsheht nga ligji eshte duke ndodhe ne syte e qyretareve dhe institucioneve por mungojne vertet veprimi te intensifikuara per luftimin e ketij fenomeni.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...