Loading...

Општина Илинден - можности за инвестирање ЛЕР

6,134 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 15, 2011

Во насока на продолжување и интензивирање на економскиот раст и развој на Општина Илинден се организираше Форумот за Локален Економски развој на Општината, каде што пред присутните стопанственици се презентираше 3Д анимација за можности за инвестирање во Општина Илинден.

Април-April 2011

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...