Loading...

Sew Whiz - Машина за шиење

12,116 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 31, 2012

За повеќе инфо или нарачка кликнете на http://bit.ly/KYU27c.

Ви ја претставуваме Sew Whiz! Оваа рачна машина за шиење ви овозможува да ги поправите сите скинати и распарани нешта, побрзо и полесно од кога било порано.

Sew Whiz нема кабел, лесна е и компактна, па така може да функционира во секое време и на секое место. Функционира со сите видови ткаенини.

Sew Whiz прави совршени шевови секој пат, без разлика дали се работи за прави линии, закривени линии или специјални дизајни. Ги има сите функции, како и огромните, професионални машини за шиење.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...