Loading...

parada beograd

318 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 6, 2012

Qindra aktiviste dhe mbeshtetes te te drejtave te njeriut, perfshire dy europarlamentare si dhe ministren suedeze per ceshtjet e Europes u detyruan sot te qendronin te mbyllur ne nje qender ne media, pasi policia nuk i lejoi te dilnin ne rruge per paraden gej.
Qindra forca te policise kishin rrethuar qendren e medias ne Beograd, nderkohe qe ne kryeqytet ishin dislokuar edhe forca te nderhyrjes se shpejte qe te krijonin pershtypjen si ne nje shtetrrethim.
Shikoni per me teper pamjet ne dy videot me poshte, te xhiruara nga Historia-ime.com

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...