Loading...

Telenovelat e Vizionit me te vlerësuarat - Vizion Plus - News - Lajme

117,606 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 28, 2012

Eventi i vlershmit te produksioneve me te mira televizive meksikane ka nxjerre si fitues këtë vit, telenovelat qe vijnë si premiera absolute ne Vizion Plus. Kështu, te dielën ne Akapulko te Meksikes, ne ceremoninë e ndarjes se çmimeve, se këtij edicioni te 30-te, telenovela "Forca e Fatit" është shpallur si produksioni me i mire televiziv për vitit 2011. Po kjo telenovele u vlerësua edhe për skenarin dhe përshtatjen me te mire. Sandra Echeverria, është shpallur aktorja me e mire, për rolin e saj ne telenovelën "Forca e fatit", ndërkohe qe Horge Salinas ka triumfuar ne kategorinë aktori me i mire për portretin e Horges ne telenovelën "Gruaja qe nuk donte te dashuronte" aktualisht ne transmetim ne ekranin e Vizion Plus. Gjithashtu ne këtë event u vlerësuan me çmime edhe Livia Briti për aktoren me te mire ne kategorinë e te rinjve, tek "Triumfi i Dahsurise", Delia Casanova për rolin e saj te "Forca e Fatit", e shume te tjerë protagoniste te këtyre dy produksioneve te suksesshme ne ekranin e Vizion Plus. Telenovela "Triumfi i Dashurisë" u vlerësua edhe si me e ndjekura me aktoret William Levy dhe Maite Perroni.

Vlershmit event of the best television productions Mexican has released as the winner this year, the soap that come as an absolute premiere in Vision Plus. So, on Sunday Akapulko of Mexico, at the awards ceremony, that this edition of 30-to, telenovela "Force of Destiny" was named as the best television production for the year 2011. But this soap was also praised for adapting the screenplay and best. Sandra Echeverría, was declared best actress for her role in telenovelën "Force of Destiny", while Jorge Salinas has triumphed in the best actor category for portrait Horges we telenovelën "Women who did not want to love" is currently in transmission by Vision Plus screen. Also at this event were estimated at Livia and cried for best actress in the youth category, the "Triumph of Dahsurise" Delia Casanova for her role in "Force of Destiny", and many other protagonists of these two successful productions in the Vision Plus screen. Telenovela "Triumph of Love" was also praised as actresses followed by William Levy and Maite Perroni.

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...