Loading...

Horoskop dla znaku zodiaku Bliźnięta na 2014 rok

8,276 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 6, 2013

Twoją szczęśliwą runą jest INGWAZ, runa ta wskazuje na przemyślenia, postanowienia, nic nie będzie się działo szybko, Twoje życie będzie naprawdę bardzo spokojne!

W sferze MIŁOŚCI, tu gdzie uczucia są dla bliźniąt najważniejsze, widać że będzie naprawdę dobrze! Karta CESARZOWA wskazuje na to, że ten rok będzie naprawę uczuciowy! Widać tu możliwość założenia nowej rodziny , będziesz zmuszony do podejmowania szybkich decyzji co jest trochę nienaturalne dla bliźniąt! Jednakże nie możesz się bać, bo decyzje które podejmiesz będą naprawdę bardzo korzystne! Wszystko będzie wiązało się z radością i szczęściem! Widać dzieci ślub, spotkania towarzyskie, bądź nowe, bardzo płomienne miłości!

W FINANSACH wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Od Twojej siły, od energii, od porozumienia z innymi! Karta MOC pokazuje że musisz iść na przód i nie oglądać się wstecz! Nie opóźniaj podjęcia decyzji, nie możesz się wahać! Pamiętaj, nie odkładaj NIC na później! Nie możesz bać się podejmowania czasami nawet i drastycznych decyzji! Wiedz że wszystko będzie naprawdę bardzo korzystne i opłacalne!

Sfera ZDROWOTNA będzie dla Ciebie naprawdę bardzo harmonijna! Wyraźnie wskazuje na to karta KAPŁANKA, która ukazuje nam stabilność, tej sfery nie dotkną żadne problemy! Tu trzeba zwrócić jednak szczególną uwagę na kobiety! Karta ta wskazuje na kobiecość, na wszystko to co związane z delikatnością i łagodnością! Drogie Panie możliwe powiększenie rodziny.

Horoskop przygotowany przez Ekspertów ze strony http://www.ezoterius.pl

Zainteresowanych zapraszamy po bezpłatny indywidualny Horoskop na 2014 rok dostępny pod adresem: http://www.ezoterius.pl/darmowy-horoskop

Comments are disabled for this video.
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...