Loading...

Pse vendet perëndimore udhëheqin boten?

11,298 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 26, 2010

http://www.islamifejaevertete.com

Nese Islami është feja e saktë dhe muslimanët janë në rrugë të vërtetë, atëherë pse ballafaqohen me probleme kurse vendet tjera janë vazhdimisht në përparim dhe udhëheqin botën
Përgjigjet hoxha i nderuar Bekir Halimi

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...