Loading...

Başbakan Erdoğan. Ankara Mitingi - 1

4,375 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 29, 2011

29 Mayıs 2011 Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN,partisinin seçim çalışmaları çerçevesinde Ankara'da seçmenleri ve partilileri ile buluştu.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun tek hedefinin partinin oyunu artırmak olduğunu belirterek, "Eğer sandığını bulursa, kaydı olduysa, oyunu atabilirse, bunu başarı sayacak." dedi. Kılıçdaroğlu'nun, 'seçimde oyu azalan partinin liderinin çekilme' çağrısına ise Erdoğan, kendisinin "seçimden birinci çıkmayan çekilsin" yönündeki açıklamasını hatırlatarak cevap verdi.

Erdoğan, AK Parti'nin Ankara Tandoğan Meydanı'nda yaptığı konuşmada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklendi. Erdoğan, Türkiye'nin akın akın AK Parti dediğini belirterek, CHP ve MHP'yi sandığa gömmelerini istedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu, her önüne gelene elma şekeri dağıtmakla suçlayan Erdoğan, "Geçmişte o ne verirse beş fazlasını veren, iki anahtar dağıtan vardı. Bunlar yalan üzerine siyaset yaptılar. Şu Kılıçdaroğlu'nun olmaz dediği bir şey var mı? 'Beni başbakan yapın Sungurlu'yu il yapayım' diyor. Bunun devlet adamlığı bu. Bir yerler oy vereceksen oraları il yapacaksan bütün ilçeleri il yapmak lazım. Bundan sonra ilçeden ilçeye değil ilden ile gideceğiz." diye eleştirdi.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...