Loading...

Ваші відео та кіноархіви нищить час.

229 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 9, 2012

...Час мчить невблаганно, проходять дні, пройдуть роки... І тільки домашній відеоархів допоможе Вам згадати прекрасні миті Вашого життя. Крім того, - це прекрасний подарунок близькій людині.У Вас чи у Вашихдрузів збереглися відеокасети чи кіноплівки із зйомками весілля або ювілею, зворушливих дитячих свят, днів народження, домашніх урочистостей або просто родинних кадрів, Ваших прогулянок, подорожей.
Такі зйомки безумовно дорогі для Вас і є найприємнішим спогадом найкращих миттєвостей Вашого життя. Нема секрету, що будь-яка річ від часу псується. Так само і кіноплівки, і відеокасети починають від часу руйнуватися, розсихатися, розмагнічуватися або просто приходять в непридатність внаслідок зносу. А ось на сучасному носії: "флешці" або компакт диску (DVD) відеозапис надійніший, він позбавлений цих недоліків. З плином часу оцифрований запис не втрачає якості і може бути легко розтиражований. Тому оцифрування - це другий шанс для Вашого архіву. Оцифровка дасть Вашим кіноплівкам, відео касетам нове життя. Ми пропонуємо якісний перезапис (оцифрування) кіноплівок 8 мм або 16 мм та відеокасет форматів VHS, S-VHS, VHS-С, MiniDV, HDV, Betacam SP з наступним записом у формат DVD-Video або AVI DV. Якщо для Вашого відео необхідно відновити яскравість або колірний баланс, збільшити різкість відео, зробити фільтрацію шумів (шумопониження) або стабілізувати зображення, здійснити корекцію, стабілізацію, реставрацію відеоматеріалу та монтаж на його основі повнометражного фільму.
Зразки на сайті www.frankivsktv.if.ua (Громадське Інтернетбачення Прикарпаття), або за прямими посиланнями http://www.youtube.com/user/retrofilm100 http://vesillia.ucoz.ua/
http://www.youtube.com/user/BOYCHUKST...
Для оформлення замовлення Ви зв'язуєтеся з нами по по e-mail або по телефону.
Викладаєте свої вимоги та побажання до майбутнього замовлення. Обговоривши всі деталі, Ви передаєте нам свої робочі матеріали. Передачу робочих матеріалів можливо здійснити декількома способами: * при особистій зустрічі , курєрською поштою, або через Вашого курєра * переслати рекомендованим листом, бандероллю або посилкою по пошті. При виконанні замовлення ми обов'язково врахуємо усі Ваші побажання та рекомендації. Термін виготовлення замовлення залежить від його обсягу та складності. Виконане замовлення, ми показуємо Вам особисто при зустрічі, або по каналу прямого ефіру на нашому сайті. Остаточну оплату Ви здійснюєте після прийому роботи. Після підтвердження оплати, Ви отримуєте оригінал. Наші контакти:
Україна, Ів-Франківськ,вул.Бандери - 6.Студія Мирослава Бойчука. Можлива оплата перерахунком.
Довідки за телефоном студії: 0509091572.Ел.retrofilm@mail.ru.Зразки на www.frankivsktv.if.ua

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...