Loading...

Lufta kundër korrupsionit në Kosovë

250 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 12, 2012

Në Kosovë, autoritetet vendase e ndërkombëtare thonë se korrupsioni vazhdon të jetë një nga sfidat kryesore në përpjekjet për vendosjen e sundimit të ligjit në Kosovë. Këto komente u bënë sot në Prishtinë gjatë punimeve të Këshillit Kombëtar Kundër Korrupsionit, këshill ky që synon të bashkërendojë veprimet për parandalimin dhe luftimin e korrupsionit, shkalla e të cilit në Kosovë sipas raporteve ndërkombëtare është mjaft e lartë.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...