Loading...

Ah Bu Gönül Şarkıları ("Uzun Hikaye" Soundtrack Klip)

951,718 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 14, 2012

Osman Sınav'ın 12 Ekim 2012, Cuma günü vizyona giren "Uzun Hikaye" filminin, film müziği albümünde yer alan "Ah Bu Gönül Şarkıları" adlı tek sözlü eseri video klibini beğeninize sunuyoruz.

"Uzun Hikaye"nin, Ulaş Özdemir tarafından hazırlanan 17 eserlik orijinal film müziği albümü, vizyonla eş zamanlı olarak müzik marketlerde yerini aldı!

Ulaş Özdemir tarafından hazırlanan albümde, enstrümantal besteler dikkat çekerken, albümde yer alan tek sözlü eser ise, "Ah Bu Gönül Şarkıları"... Daha önce Safiye Ayla, Melihat Gülses gibi unutulmaz seslerden dinlediğimiz şarkı, "Uzun Hikaye"nin orijinal film müziği albümünde Oya İşboğa tarafından seslendiriliyor.

Mustafa Kutlu'nun ölümsüz eserinden, Yiğit Güralp tarafından senaryolaştırılan ve sezonun en iddialı filmleri arasında yer alan "Uzun Hikaye"; geniş ve değerli oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Yapımcılığını Osman Sınav'a ait Sinegraf'ın, dağıtımını UIP'nin üstlendiği "Uzun Hikaye"; 12 Ekim 2012, Cuma günü 61 şehirde, 433 sinema salonunda gösterime girdi.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...