Loading...

#elektronik

Elektronik sigara Nasıl Kullanılır | Elektronik Sigara |elektronik sigara Kullanımı

41,707 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 7, 2015

elektronik sigara ile yeni tanışanlar henüz elektronik sigara nasıl kullanılır bilmedikleri için akıllarında doğal birçok soru işareti oluşur. Bu videoda Elektronik sigara Ego-CE4, ego CE6 ve Ego T veya red kiwi ve Ego U modelinin kullanımı, sıvı doldurulması ve pil montajı hakkında bilgi vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için elektronik sigara http://elektroniksigarasatis.biz sitemizden sipariş verebilirsiniz.
Elektronik sigara nasıl kullanılır sorusuna istinaden vereceğimiz ilk yanıt şu olur: Elektronik sigara kullanımı için her şeyden önce elektronik sigara likiti gerekmektedir. Peki elektronik sigara likiti nedir?
E Sigara Kullanımı

Elektronik sigara likiti, elektronik sigara kullanımı esnasında buharlaştırılarak ciğerlere çekilir. Elektronik sigara nasıl kullanılır diyenlerin ilk bilmesi gereken budur, çünkü elektronik sigara likitsiz çalışmaz. Elektronik sigara nasıl kullanılır sorusuna verilebilecek ve olmazsa olmaz kategorisine giren başka bir yanıt yoktur. Yani elektronik sigara kullanmak için elektronik sigara likiti gibi 100% gerekli başka hiçbir yan ürüne ihtiyaç yoktur.E-sigara, dumansız, buharlaştırıcı bir cihazdır. Hava sensörü, sigaranın bir ucundan hava çekildiğinde bunu algılar ve entegre devreye bildirir. Devre derhal gücü açar ve cihazın "atomizer" adı verilen bölümündeki yüksek frekanslı titreştirici kısmı devreye sokar. Bu kısımda bulunan tugsten - wolfram teli derhal ısınır ve temas halindeki alkaloit sıvısını buharlaştırır. Oluşan soğuk buhar, çekilmekte olan hava ile birleşir.
Kartuşun içindeki alkoloit sıvısı Propilen Glikol, Etanol, Su, tütün çiçeği, esans, nikotin'den oluşmaktadır. Cihaz tütün mamüllerinde bulunan kanserojen maddeleri ihtiva etmez.Verdiği etki olarak normal sigaralardan farklı olmamakla birlikte, sigara markası değiştirmiş izlenimi uyandırabilir.
E-sigara sigarayı bırakmak isteyenlerin el, dudak alışkanlığını ortadan kaldırmadan, koku ve duman gibi özelliklerini de kullanarak üretilmiş bir tür sigara simülatörüdür. Dışarıya su buharı verdiği için pasif içiçilik düzeyi azalmakta, sadece nikotin alındığı için ise sigaranın bazı olumsuz etkilerinden uzak tutmaktadır.
İçerisindeki kartuşlar, nikotin seviyesine göre sınıflandırılmıştır. Sigara kullanım oranına göre belirlenen seviyeden başlanıp, sıfır nikotine doğru azaltarak kullanılan kartuşlar sayesinde vucut sigara bağımlılığından kurtulur. Ve istenirse sıfır nikotinle sigara içme alışkanlığına sıfır zararla devam edilebilir.
elektronik sigara #elektronik sigara nasıl kullanılır#elektronik sigara zararları#elektronik sigara#elektronik sigara dumanı#elektronik sigara kullanımı#elektronik sigara zararlımı#elektronik sigara dolumu#elektronik sigara tamiri#elektronik sigara likit#elektronik sigara temizliği#elektronik sigara ekşi#elektronik sigara turkiye#elektronik sigara fiyatları#elektronik sigara forum#elektronik sigara fiyat#elektronik sigara evi#elektronik sigara nedir#elektronik sigara istanbul#elektronik sigara ankara#elektronik sigara antalya#elektronik sigara al#elektronik sigara atomizer#elektronik sigara alman malı#elektronik sigara arızaları#elektronik sigara atomizer tamiri#elektronik sigara ankara satış#elektronik sigara adana#elektronik sigara ankara gimat#elektronik sigara bursa#elektronik sigara bataryası#elektronik sigara bırakma aleti#elektronik sigara bodrum#elektronik sigara bakımı#elektronik sigara bıraktırır mı#elektronik sigara beşiktaş#elektronik sigara baş ağrısı#elektronik sigara bimeks#elektronik sigara bakımı nasıl yapılır#elektronik sigara center#elektronik sigara cigerlerde su topluyor#elektronik sigara çalışmıyor
https://youtu.be/qrzCgQUNlKI elektronik sigara

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...