Loading...

EVE Audio SC203 - Innowacyjne monitory pokazane we Frankfurcie

952 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 22, 2015

Podczas gdy wiele producentów sprzętu audio rozszerza swoją ofertę na nowe sektory rynku, Eve Audio pozostaje firmą specjalizującą się w wyłącznie w jednej dziedzinie i dążącą w niej do perfekcji. Są to monitory studyjne, których producent uzyskuje coraz lepszą reputację i rozpoznawalność na tle produktów konkurencji. Ich najnowsze dzieło, kompaktowe i innowacyjne SC 203 to rozwiązanie dla miłośników muzyki, kina i gier, którzy pomimo ograniczeń przestrzennych oczekują mocnego brzmienia i wysokiej klasy konstrukcji.

Jak i inne produkty Eve Audio, monitorki SC 203 wykonano z najwyższej jakości komponentów, wśród których znajdują się między innymi głośnik wysokotonowy µA.M.T., zaprojektowany specjalnie dla tego modelu. Swoją zadziwiającą precyzję i klarowność zawdzięczają międz innymi specjalnej membranie oraz zintegrowanemu falowodowi.

Tweeter ten sparowany jest z trzycalowym wooferem z magnesem neodymowym, który z kolei współpracuje z kolejną technologiczną innowacją zastosowaną w SC203. Jest to tzw. pasywny radiator, umieszczony w specjalnym zawieszeniu z tyłu każdej kolumny i funkcjonujący jak pasywny głośnik, precyzyjnie nastrojony by wzmacniać niskie częstotliwości generowane przez woofer. Rezultatem jego zastosowania jest pasmo przenoszenia sięgające 62 Hz, co dość imponujące jak na głośniki tego rozmiaru.
Systemy SC203 to układy master-slave, co dość powszechne w tego typu rozwiązaniach; jeden z głośników zawiera moduły wzmacniaczy oraz zintegrowane procesory DSP optymalizujące pracę obu monitorów.

Wśród akcesoriów dołączonych do tych głośników znajdują się podkładki FlexiPad, izolujące je od podłoża oraz pozwalające na ustawienie ich pod kątem  0 °, 7,5 ° lub 15 , oraz adaptery SC203 Mounting Adapter do ich zainstalowania na ścianie czy dowolnym statywie.

Nowe, wielofunkcyjne i jakże niewielkie głośniki SC203 to owoc długiej pracy firmy Eve Audio nad stworzeniem idealnego rozwiązania łączącego miniaturowe rozmiary oraz pełne i mocne brzmienie. Zapraszamy na naszą relację ze stoiska firmy, w międzyczasie z ciekawością oczekując dalszych wieści.

Więcej na portalu Infomusic.pl
http://www.infomusic.pl/studio/artyku...

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...