Loading...

Albanian Greek party in Greece, March 2011

147,353 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 25, 2011

http://www.albanians.gr Shqiptarët (dhe jo vetëm ) në Greqi duke kërcyer valle tradicionale shqiptare dhe çifteteli grek .Albanians.gr është një portal qe ka si qellim të informojë dhe të argëtojë shqiptarët në Greqi dhe në të njëjtën kohë të krijojë një vend për komunikim midis tyre.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...