Loading...

#KFN #KlanFinNinja

LIVE: Czym będzie Klan Finansowych Ninja? = 6 MAJA 15:00

4,544 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Streamed live on May 6, 2020

Klan Finansowych Ninja to mówiąc w największym skrócie społeczność osób, które chcą wykonać kolejne kroki na drodze do pełnego bezpieczeństwa finansowego wspólnie z innymi osobami podążającymi tą drogą...

Cel to zbudowanie społeczności finansowych ninja, czyli społeczności ludzi wolnych od długów, bezpiecznych finansowo albo nawet wolnych finansowo, czyli takich, którzy nie muszą pracować i zarabiać, żeby mieć za co żyć. Myślę o tym nie jako wyłącznie społeczności Czytelników mojego bloga, tylko czymś poziom wyżej. Żeby to było takie miejsce i przestrzeń, gdzie możecie się ze sobą bezpośrednio komunikować, współpracować, nawiązywać przyjaźnie, relacje i odnajdywać ludzi, którzy myślą w podobny sposób. To się już w pewnym stopniu udało przy kursie „Pokonaj swoje długi”, gdzie istnieje społeczność osób wzajemnie wspierających się w wychodzeniu z długów. Pora na więcej.

Ze względu jednak na to, że budowa społeczności to proces długotrwały, w ramach #KFN zaproponowałem pakiet kilku różnych usług, w tym bardziej bezpośredni dostęp do mnie poprzez cyklicznie organizowane live-y. Wszystkie szczegóły dotyczące #KlanFinNinja przedstawiłem na stronie:

▶️ https://www.klanfinansowychninja.pl

Wiem, że idea ta na chwilę obecną może się wydawać dosyć ulotna i dlatego właśnie organizuję ten live - zaprezentuję Wam #KFN i odpowiem na ewentualne pytania.

Dla jasności: na tym etapie zapraszam do grona klanowiczów przede wszystkim (albo wręcz wyłącznie) te osoby, które po prostu chcą uczestniczyć w kształtowaniu takiej społeczności i jednocześnie gotowe są mi zaufać. To z jednej strony pioruńsko trudny projekt, ale z drugiej – ma potencjał na coś bardzo fajnego i wartościowego. :)

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...