Loading...

CHCE SIĘ ŻYĆ - zwiastun

779,357 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 25, 2013

CHCE SIĘ ŻYĆ - w kinach od 11 października
Zwiastun opartego na prawdziwej historii filmu "Chce się żyć" Macieja Pieprzycy - jednego z największych światowych sukcesów polskiego kina, laureata Grand Prix i Nagrody Publiczności MFF w Montrealu, laureata Srebrnych Lwów, Nagrody Publiczności i Nagrody Publiczności - Złoty Klakier festiwal w Gdyni. Zarówno w Montrealu, jak i w Gdyni film przyjęto owacjami na stojąco!
W roli głównej Dawid Ogrodnik ("Jesteś Bogiem"), który stworzył jedną z najniezwyklejszych i najbardziej wzruszających kreacji w polskim kinie ostatnich lat, na miarę dokonań Daniela Day Lewisa ("Moja lewa stopa"), Javiera Bardema ("W stronę morza"), Mathieu Almarica ("Motyl i skafander") i Francoisa Cluzet ("Nietykalni"). Nieletniego Mateusza z brawurą zagrał debiutujący na ekranie Kamil Tkacz.

Wzruszająca, emanująca optymizmem i humorem, opowieść o niepełnosprawnym, a równocześnie obdarzonym błyskotliwym umysłem Mateuszu, który - mimo trudności w komunikacji ze światem zewnętrznym i licznych przeciwności losu - udowadnia, jak wiele może zdziałać siła ludzkiego ducha.

"Niezwykle poruszający i wzruszający film! Niesamowity pokaz talentu Dawida Ogrodnika" livrecinema.com

"Chce się oglądać" filmweb.pl

"Masa wzruszeń, dużo humoru i bohater, którego nie da się nie polubić"
film.org.pl

"Bawi i wzrusza do łez" rmf24.pl

"Wyciska łzy z największych twardzieli" trójmiasto.pl

"Chwyta za gardło i długo nie puszcza. Chciałoby się napisać... chce się żyć, ale byłaby to co najmniej naiwna gra słów. Temu tytułowi o wiele bliżej do "Życie jest piękne" Roberto Benigniego niż do błahych opowieści o urokach życia (...) Ciężki temat, chociaż potraktowany z dużą dozą inteligentnego humoru i pozostawiający w widzu o wiele więcej niż tylko nadzieję." onet.pl

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...