Loading...

Życie lepsze od wakacji | Asia Pyrek & Edi Pyrek | TEDxWarsaw

39,007 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 13, 2017

Opowieść o tym jak 3 osobowa rodzina postanawia żyć bez kompromisów i mieć tylko takie życie, które jest lepsze od wakacji. Wyjeżdżają wiec z Polski na Karaiby żeby tam żyć. Ale na miejscu okazuje się, że to nie o takie wakacje i nie o takie życie chodzi. Okazuje się, że nie chodzi o miejsce w którym jesteśmy i nie o to co robimy tylko o naszą samoświadomość i o to dlaczego coś robimy. Rodzina tworzy więc metodę pozwalającą każdemu w prosty sposób mieć życie lepsze od wakacji.

Asia jest muzykiem, kompozytorem i autorem piosenek. Pracy z głosem uczyła się m.in. u Bobbiego McFerrina. Obecnie kończy pracę nad płytą (muzyka, teksty, wokal), którą nagrała z najbardziej znanymi muzykami na Kubie - min. Buena Vista Social Club i Afro-Cuban All Stars.
Jest fotografem - laureatką Pierwszego Konkursu Fotograficznego National Geographic, współautorką 4 książek podróżniczych, a jej zdjęcia publikowały takie magazyny jak National Geographic, Traveler, Prime, Poznaj Świat miesięcznik i wiele innych. Współtworzyła też Muzeum Emigracji w Gdyni, jeżdżąc na jego zamówienie przez pół roku dookoła świata (czego efektem była także książka „Światy równoległe" wydana przez National Geographic).
Jest jedyną w Polsce Tancerką Słońca (6 tańców) w rezerwacie Czarnych Stóp z Kanady. Jest też zaadoptowana przez to plemię – jej adoptowani rodzice pochodzą z plemienia Czarnych Stóp i Ojibua.

Edi - mentor, negocjator, doradca marketingowy, podróżnik, pisarz, filmowiec (tworzył min. seriale dla TVP.pl i Discovery) i terapeuta. To również przedsiębiorca, zajmuje się wprowadzaniem polskich firm do Chin oraz członek Think Tanku odpowiedzialnego za raport Polska 2013-2023.
Pracował jako negocjator pokojowy pomiędzy szefami afgańskich plemion po 9.11. Pracował także jako negocjator w biznesie i polityce w tym m.in z polską ambasadą po Smoleńsku. Szkolił 3 polskich premierów, marszałka sejmu, ministrów, posłów i był coachem prof. Zbigniewa Religi w czasie kampanii prezydenckiej.
Tancerz Słońca zaadoptowany przez kanadyjskie plemię Czarnych Stóp. Ze względu na swoje doświadczenie jako terapeuta pracuje społecznie jako trener z więźniami.

This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at https://www.ted.com/tedx

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...