Loading...

Półkolonia zima2016 MIMwK

72 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 15, 2016

SALTROM czyli Salezjański Ruch Troski o Młodzież jest stowarzyszeniem prowadzonym przez pedagogów, wychowawców, Salezjanów i wolontariuszy. Naszym celem jest praca z dziećmi i młodzieżą. Prowadzimy działalność: wychowawczą, profilaktyczną i edukacyjną.
Świat Dziecka jest świetlicą dla dzieci, gdzie razem uczymy się, odrabiamy zadania domowe, ale także spędzamy czas wolny w sposób aktywny i twórczy. Organizujemy zajęcia: muzyczne, plastyczne, teatralne, sportowe, taneczne i językowe. Raz w tygodniu spotykamy się na wspólnej Mszy Świętej i zajęciach programowych z psychologiem. Jeździmy wspólnie na wycieczki, spędzamy razem wakacje i ferie.
Podczas zajęć dzieciom zapewniona jest rzetelna opieka wychowawców oraz psychologa, przygotowanych do pracy wychowawczej w oparciu o system prewencyjny św. Jana Bosko.
Tu zaspokajane są potrzeby fizyczne dzieci poprzez zajęcia ruchowe i dożywianie, potrzeby intelektualne poprzez douczanie i korepetycje oraz potrzeby emocjonalne.

Filmik jest relację z wycieczki do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. W wycieczce uczestniczyły dzieci i młodzież, które uczęszczały w czasie ferii zimowych do Saltromu.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...