Loading...

Vajza Sirene Qe I Mahniti Te Gjithe

118,018 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 11, 2012

Ajo quhet Hannah Fraser dhe gjithmonë ka qenë e apasionuar pas Sirenave, që kur ishte ende një fëmijë. Hannah, tashmë 36 vjeçe punon si modele dhe interpretuese noti me balena, delfinë madje dhe me peshkaqen. Shihni se si vajza noton në ujëra e detit me bishtin e saj, sikur të ishte një Sirenë e vërtetë.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...