Loading...

İstanbul

İmamoğlu Dayanamadı ! EL KOL HAREKETİ YAPMA ! Yerine Otur ! İzleyin !

71,823 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 15, 2019

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ibb meclis toplantılarında daha önce hiç böyle görmediniz. İmamoğlu Dayanamadı. El kol hareketi yapan meclis üyelerini yerine oturttu. İBB Başkanı İmamoğlu'na günümüzde olduğu gibi Beylikdüzü meclis toplantılarında da zorluklar çıkarılıyordu. Nelerin yaşandığını görmeniz için bu videoları yayınlıyoruz.

► ABONE OLUP, BEĞENMEYİ UNUTMA !

İBB Başkanı olmadan önce Beylikdüzü Belediye Başkanı olarak yönettiği Beylikdüzü Belediye Meclisi'nde de İmamoğlu'na zorluk çıkartılıyordu. AKP tarafından çıkartılan tartışmalar yaşanıyordu ancak bu tartışmalar basına yansımıyordu.

İBB Başkanı İmamoğlu benzer tartışmaları İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Ak Parti üyesi Tevfik Göksu ile yaşamıştı. Tevfik Göksu, İBB meclisinde Başkan İmamoğlu'nun tekliflerine itiraz edip zorluk çıkarıyordu.

İlk Kez yayınlanan görüntülerle Beylikdüzü belediye meclisindeki tartışmaları ile karşınızda İBB Başkanı olmadan önceki haliyle Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu.

► ABONE OLUP, BEĞENMEYİ UNUTMA !

#ekremimamoğlu #elkolhareketiyapma #yerineotur #izleyin #izle #elkolhareketi #elkol#akptartışma #akpkavga #imamoglu #imamoğluilk #ilkkez #bukadar #istanbul #ekremimamoğlubelediyemeclisi #belediyemeclisi #belediyemeclisüyeleri #ekremimamoğlutartışma #imamoğlutartışma #ekremimamoğlumeclis #imamoğlumeclis #ekremimamoğlumecliskonuşması #imamoğlumeclistartışması #tartışmaçıktı #tartışma #kavga #kavgaçıktı #beylikdüzü #beylikdüzübelediyemeclisi #beylikdüzübelediyesi #beylikdüzübelediyesibaşkanı #meclis #ibbmeclistoplantısıcanlı #büyükşehirbelediyesi #istanbulbüyükşehirbelediyesi #ekremimamoğlucanlı #akp #tevfikgöksu #akparti #tevfikgöksuibb #ibbmeclistoplantısıcanlıyayın #tevfikgöksuekremimamoğlu #ibbmeclistoplantısı #tevfikgöksuekremimamoğlu

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...