Loading...

Mindful: İletişim Uzmanı ve Yoga Eğitmeni - Diğdem'in Patikası

122 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 23, 2019

İletişim uzmanı ve yoga eğitmeni Diğdem Girici, meditasyon ve mindfulness yolculuğunu anlatıyor. Daha fazla video içeriği için kanalımıza abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın!

Patika Hakkında:

Hepimiz hayatımızda daha iyi bir şey için yer açmak istiyoruz. Daha iyi uyumak, daha iyi odaklanmak, potansiyelimizi daha iyi kullanmak, kendimizi sevmek, başkalarına şefkat göstermek, daha iyi bir insan olmak istiyoruz.
Ama bir sorun var: Yer yok! Zihnimiz türlü düşüncelerle dolu. İş, ev, okul, çocuklar; trafikte geçen saatler; ödenecek faturalar, bitmeyen mesai saatleri, çabucak biten tatiller, gelecek kaygısı, an’ı kaçırma stresi.. Peki zihnimiz bir sürü düşünceyle doluyken kendimize nasıl yer açacağız?

Bizler de, seninle aynı dertlerden muzdarip, zihin sağlığımızı önemseyen insanlarız. Çözümü bir süre dışarıda aradıktan sonra kendi içimize bakmaya karar verdiğimizde fark ettik ki; yaşadığımız bu çılgın dünyada hepimizin ana ihtiyacı sadece birazcık durmak.
Tıpkı senin gibi bizim de hayatımız çok hızlı akıyor. Hayatımızı koşturarak inşaa ediyoruz. Ama biz ne kadar kontrol etmeye çalışırsak çalışalım yaşam su gibi kendi yolunda akıyor. Bu sırada yapabileceğimiz tek şey etrafımızda gerçekleşenleri yargılamadan, olduğu gibi fark etmek, onlarla kalabilmeyi deneyimlemek.

Patika’yı bu yüzden yarattık. Birlikte çıkacağımız bu yolda doğru ya da yanlış yok. Ortada size aydınlanmanın sırrını verecek bir guru ya da ruhani bir rehber de yok; ama bundan çok daha önemli birisi var.

Kendin!

Amacımız yaşamına biraz sakinlik, biraz mutluluk katmak ve bolca kendini hatırlamanı sağlamak.
Hazırsan sen de kendine sor: bugün nasılsın?

http://instagram.com/digdemgiriciyoga
https://www.uplifers.com/author/digde...

👉🏻 Herkes için kolay meditasyon uygulaması Patika'yı indirmek ve pratiklere hemen başlamak için:
http://www.patika.me 

Teşekkürler: Erman Bostan, Cihangir Yoga, Deniz Akseki, KendisiBirMekan

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...