Loading...

Liposuckcja Warszawa - Chirurgia Plastyczna Warszawa - Liposukcja Cena Doświadczonego Lekarza

35,762 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 19, 2013

Liposuckcja Warszawa - Chirurgia Plastyczna w Warszawie - Bez skalpela - Liposukcja Cena - Spójrz Na Aktualny Cennik Najbardziej Doświadczonych Lekarzy Klikając w Ten Link (Wypożycz Ten Film. Zadzwoń 504190305 lub napisz na medicinepro@myimplace.com).

Metoda SLIMLIPO to obecnie najbardziej nowoczesna, skuteczna i najlepsza metoda wykonywania liposukcji. Zdecydowanie wyprzedza ona pozostałe metody zarówno pod względem bezpieczeństwa jak efektów zabiegu. Lipoliza Laserowa metodą SLIMLIPO to stapianie i odsysanie tłuszczu bezpośrednio z ciała pacjenta, za pomocą cieniutkiej sondy wprowadzanej pod skórę w wybrane miejsce na ciele.

Zabieg stosuje się przy wykorzystaniu miejscowego znieczulenia, trwa on najczęściej ok. 30-60 min, w zależności od zakresu i miejsca stosowania zabiegu.

Aktualny koszt liposukcji znajdziesz klikając w ten link:

Jeśli pobieżnie przejrzysz wiele witryn znajdujących się obecnie w internecie proponujących liposukcję / chirurgię plastyczną, przekonasz się, że koszt liposukcji może się znacznie różnić w całej Polsce, ale generalnie sprowadza się do dwóch podstawowych czynników :

1. Wielkość obszaru / obszarów zabiegu (co zależy od wielkości pacjenta i czasu jaki lekarz musi inwestować jest podstawowym aspektem rozważania kosztu)

2. Koszt zakładu pracy i / lub personelu szpitala czyli asysty i / lub pomocy pielęgniarskiej.

Pozostałe opłaty to akcesoria i technologie, używane podczas zabiegu oraz leki i recepty.

Jednakże, inne zmienne, które mogą mieć wpływ na ceny odsysania tłuszczu to doświadczenie lekarza (Ci, którzy stale osiągają doskonałe rezultaty często kosztują więcej, co jest zrozumiałe - za lepszą usługę płacimy więcej, zwłaszcza jeśli chodzi o nasze ciało i chęć jego upiększenia) oraz położenie geograficzne (w obszarach kraju , gdzie czynsz i koszty pracy są wyższe, można spodziewać się wyższych cen za liposukcję, chociaż nie zawsze).

Biorąc pod uwagę wszystkie koszty (w tym standardowe opłaty lekarza anestezjologa, opłaty, opłaty za salę operacyjną i inne typowe koszty), średni koszt liposukcji w Stanach Zjednoczonych w jednym obszarze ciała wynosi 4000 dolarów. Liposukcja w trzech obszarach ciała może mieścić się w zakresie od 6000 do 8000 $, w pięciu obszarach, w wysokości $ 11000. (Ponieważ większość chirurgów plastyczni proponują "oferty", zgodnie z którą pakiet pacjent może mieć wiele obszarów zabiegowych podczas płacenia jednej opłaty dla zakładu pracy i anestezjologów, wiele osób wybiera tę opcję.)

Polskie ceny zobaczysz klikająć w powyższy link.

Lekarz wykonujący zabiegi jest specjalistą z dużym doświadczeniem, mających na swoim koncie pasmo sukcesów, jak również jest specjalistą poważanym w środowisku medycznym. Bardzo przyjazny dla pacjentów, którzy zawsze są zadowoleni z jego pracy. Uczy również mniej doświadczonych lekarzy wykonywania zabiegów, będąc jednocześnie autorytetem w swojej dziedzinie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Chirurgi...

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...