Loading...

Intervistë Dastid Miluka në emisionin URA RTSH 27 KORRIK 2018

77 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 29, 2018

Kisha kenaqesine te isha i ftuar ne emsionin "Ura" (via skype) ne TVSH me moderatorin dhe mikun tim Artur Bejzade. Folem per tematika te ndryshme dhe nder te tjera edhe per Expoziten "Habitat", e cila eshte hapur keto dite ne Tirane. Shikim te kendshem 🙂📺✨

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...