Loading...

Blog Forum Gdańsk 2014, Michał Szafrański

5,502 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 3, 2014

Zarabiający blog „od kuchni”, czyli jak budować wiarygodność i nie zawieść zaufania Czytelników.

Rzecz o transparentności na blogu. Jak mówi autor: Jestem Michał i jestem transparentny – wszystko pokazuję na moim blogu. Ale i tak nie wszystko tam widać, bo blog to nie tylko tworzone treści. To także praca „w kuchni” oraz masa decyzji i rozterek. W mojej prezentacji spróbuję zdiagnozować swój sukces. Opowiem o tym co spowodowało, że z bloga żyję lepiej niż z pracy na etacie.

Rozmowa Michała Szafrańskiego z marketerami poprzedzona jego prezentacją. Jak się zmieniły możliwości i formy pozyskiwania pieniędzy w blogosferze? Czy blogowanie nic nie kosztuje? Jak zdobywać fundusze? Czy kupowanie reklam na fb jest korzystne? Reklama na b(v)logach: jak to się zmieniło od czasu BFG2010? Wykorzystywanie przez firmy wizerunków wysokozasięgowych b(v)logerów. Czy przyszłość niesie za sobą „wyłączność”, przywiązanie b(v)logera do jednej marki?

Jeśli b(v)loger ma dobry pomysł: czy sam powinien proponować firmom – potencjalnym reklamodawcom wspólne działania? Czy inicjatywa powinna być po stronie firm?

Kulisy współpracy marek z b(v)logerami. Przykłady kampanii, które zaistniały z inicjatywy b(v)logera.

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...