Upload

Loading...

Mikroçipler ile Remi + bu oyun her zaman hile ve kazanmak için akıllı bir yazılım!

152 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 20, 2012

WWW.GAMBLEROMANIA.COM
Cep Telefonu: 004 0720 4262 53 / / 0040720GAMBLE 004 0720 4262 53 / / 0040740GAMBLE

Okumak, anlamak ve bu web sitesini kullanmaya başlamadan önce bu Kullanım Koşulları ve Disclamers bağlı kalmayı kabul etmek zorundadır. Biz daha önceden haber vermeksizin değiştirme, düzeltme, ekleme veya herhangi bir zamanda, bu Kullanım Koşullarının herhangi bölümlerini silmek için, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, hakkımızı saklı tutarız. Bu veya Kullanım gelecekteki herhangi bir Şartlar uymayı kabul etmiyorsanız, kullanmak veya bu web sitesine erişim yoktur.

Bu Site sadece 18 yaşında veya daha yaşlı kullanıcılar için tasarlanmıştır. 18 yaşından küçük herkes tarafından Siteye erişim, izinsiz ve ruhsatsız bu Kullanım Koşulları ihlal etmektedir.
feragatname
Müşteri ülkesinin bu cihazların kullanımını yöneten yasaları bilgi sorumludur.

Gamble Romanya BU CİHAZLARIN YASADIŞI KULLANIMI İÇİN HERHANGİ BİR sorumluluk kabul etmemektedir.
Gamble Romanya zarar veya Gamble Romanya'da satın alınan ürünlerin yasadışı kullanımından kaynaklanan cezai kovuşturma sorumlu tutulamaz. Bu sitede sunulan ürünlerin reklam ve kişisel bilgilerin amacı vardır.

Hiçbir durumda biz, bu web sitesinin kullanımını sınırlama veya dolaylı kayıp veya hasar ya da ne olursa olsun ortaya çıkan veri veya kar kaybından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar olmadan, ya da bağlantılı olarak dahil olmak üzere herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olacak .
Siz tanımıyor ve biz geleceği veya kazanç ile ilgili size hiçbir etkileri, garantiler, vaat, öneri, projeksiyonlar, beyan veya garanti yaptığınız veya Gamble Romanya sitenin satın alma ile ilgili olarak, herhangi bir para kazanacağım konusunda hemfikir ve biz başkaları tarafından herhangi bir projeksiyon, vaat, ya da temsil yetkisi yok ki.

Biz web sitesi içerisinde veya herhangi bir şekilde bu sitenin sahibi tarafından açıklanan herhangi bir bilgi içinde yer alan herhangi bir bağlantı, bilgi veya fırsat kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

All Comments

Comments are disabled for this video.
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up Next


Sign in to add this to Watch Later

Add to