Loading...

АВМУ под лупа - Што е работата на АВМУ?

1,725 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 1, 2017

Што е работата на Агенција за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги (АВМУ)? Видеото е изработено во рамки на проектот „Мониторинг на ефикасноста, ефективноста, транспарентноста и одговорноста на регулаторните тела за медиумите –PROformance Watch“.

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...