Loading...

Azjatycka Godziwa Płaca Minimalna

1,335 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 1, 2013

Film zrealizowany przez Clean Clothes Campaign oraz Asia Floor Wage prezentuje dlaczego pracownicy przemysłu odzieżowego powinni otrzymywać za swoją pracę tzw. Azjatycką Godziwą Płacę Minimalną i jak należy ją obliczać.
Asia Floor Wage (asiafloorwage.org) to stowarzyszenie zrzeszające aktywistów i członków związków zawodowych z Azji, którzy wspólnie walczą o godziwe wynagrodzenia (living wage) dla pracowników przemysłu tekstylno-odzieżowego na terenie Azji. Clean Clothes Campaign (cleanclothes.org) to międzynarodowa kampania, która łączy wysiłki związków zawodowych, organizacji pozarządowych i osób indywidualnych na rzecz poprawy warunków pracy w przemyśle odzieżowym.
----
Tłumaczenie polskie - Agnieszka Sobolewska.
Film w wersji polskiej jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej oraz w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r. Za treść filmu odpowiada Polska Zielona Sieć, poglądy w nim wyrażone nie koniecznie odzwierciedlają oficjalne stanowisko Unii Europejskiej, ani nie mogą być utożsamiane z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...