Loading...

Bohatství je Vaše přirozené právo

2,326 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 11, 2010

http://www.silvovametoda.cz/kurzy?ap_...
# Bohatství je přirozené právo každého člověka. Život neustále hledá cesty plnějšího vyjádření a stejně tak každý člověk hledá cesty k bohatšímu a plnějšímu životu.

# Život se v každém okamžiku projevuje jako proces neomezeného bohatství. Člověk jednotlivec, nejduchovnější tvor na této planetě, by měl neustále zrcadlit tento proces bohatství ve svém každodenním životě.

# Každý z nás vlastní od narození nejvýkonnější "bio-počítač" zvaný mozek. Díky němu jsme jako bytosti vysoce programovatelní. Jedním z nejsilnějších omezujících programů, které nosí většina jednotlivců ve své hlavě je: ..."bohatství je privilegium jen malé části lidstva a já mám smůlu, protože k nim nepatřím. !"

# V každém člověku existuje touha po osobním rozvoji a tím pádem i po bohatství. Tato touha je však mnohdy v plném rozporu s programy, které jsou zapsány v mozku. Podle odhadu psychologů, asi 95% myšlenek, emocí a činů každého člověka v průběhu dne vychází z knihovny podvědomí. Tam jsou uloženy staré automatizované myšlenky, emoce a činy.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...