Loading...

Objawienia Maryi w Soufanieh Syria Damaszek - Soufanieh, źródło oleju świętego

111,783 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 26, 2011

Objawienia Maryi w Soufanieh Syria Damaszek - Soufanieh, źródło oleju świętego. Najświętsza Maryja Panna z Soufanieh w Damaszku (Syria). Soufanieh, źródło oleju świętego. Miejsce wołania o JEDNOŚĆ KOŚCIOŁA i całego ludu Bożego wokół Kościoła Chrystusa i Maryi w którym Piotr jest OPOKĄ. Prawdziwy EKUMENIZMZ CHRYSTUSA. Do takiego ekumenizmu NIEBO zaprasza w Soufanieh wszystkich Chrześcijan ale także muzułmanów. Obrazek ( 6x9cm ze zwykłego papieru) z wizerunkiem NMP i Jezusa. Należał do małżeństwa: Mikołaja i Marii Nazzour (Nicolas z Bułgarii, wyznania grecko-prawosławnego i Myrna-grekokatoliczka). Sześć miesięcy po ich ślubie, rano w sobotę 27 listopada 1982 r. ok godz. 8 rano, Mirna sprowadzona do obrazu zapachem kadzidła stwierdziła, że z obrazka wypływa olej. Gdy jej mąż wyszedł powiadomić ich rodziców usłyszała Głos Najświętszej Maryi Panny: "Córko moja, Mario, nie obawiaj się, jestem z tobą, otwórz drzwi i nikogo nie pozbawiaj możliwości oglądania mnie. Zapal mi świecę." Olej wciąż płynie (okresami). Od razu ich dom stał się miejscem modlitwy chrześcijan wszelkich odłamów, jak również muzułmanów. Przez pierwsze 45 dni wspólna modlitwa trwała dzień i noc bezustannie. Olej święty spływa także z rąk samej Myrny. Wszechmocny jest BÓG. Cud nieustający, jednoznaczny, badany i potwierdzony przez kościoły, jak i służby bezpieczeństwa Syrii. Postawa rządu Syrii jest pełna szacunku. W ich domu Jezus Chrystus uobecnia swa Ewangelię. Fadi Bahem - osoba sparaliżowana, po kilku minutach doznała całkowitego uzdrowienia. Niewidoma Safau Abour Fares wychodzi z pokoju - odzyskawszy wzrok. Wydzieliny ciała Mirny zostały przeanalizowane w kilu laboratoriach. Rezultat zawsze ten sam: OLEJ OLIWKOWY CZYSTY W 100% !!!. Teraz dom Mikołaja i Mirny nigdy nie jest pusty. Ofiary od wdzięcznych wiernych są rozdawane ubogim. Są rodziny muzułmańskie, posiadające reprodukcję ikony NMP z Jezusem z Soufanieh i na nich także pojawia się olej. W filmie podana jest informacja o 970-975 sztukach ikon Obrazu z Soufanieh wdających olejek na całym świecie (Niemcy, Francja, Szwajcaria, USA, Wenezuela, Irak, okupowana Palestyna i inne). W wielką Sobotę 1985r. w kilka minut Najświętsza Maryja Panna w Soufanieh podarowała swemu ludowi 221g oleju świętego! Oliwa w Piśmie Świętym jest symbolem przyjaźni, pokoju, lekarstwa, światłości, błogosławieństwa. W Soufanieh Bóg woła do świata, by obudzić go z odrętwienia w którym się znajduje.
Jedno z orędzi przekazane przez Myrnę w stanie ekstazy (jej wszystkie zmysły są wyłączone, a całe jej ciało wydzielało święty olej) - podczas odmawiania Różańca Świętego w jej domu 26-11-1989 r.: "Moje dzieci. Jezus powiedział Piotrowi: JESTEŚ OPOKĄ I NA TEJ OPOCE ZBUDUJE SWÓJ KOŚCIÓŁ. A teraz Ja wam mówię: Jesteście SERCEM w którym Jezus zbuduje JEDNOŚĆ. Pragnę abyście poświęcali wasze modlitwy w intencji POKOJU. Od tej chwili, aż do momentu upamiętnienia Zmartwychwstania Pańskiego, to znaczy - do Wielkanocy." Dla Przypomnienia: w1 990 r Wielkanoc, wyznaczana inaczej u Katolików i Prawosławnych, miała miejsce w ten sam dzień.
WSPÓLNA DATA WIELKANOCY to także wołanie Pana Jezusa do swego podzielonego i osłabionego CIAŁA, aby Prawosławni, Katolicy i Protestanci ustanowili jedną, wspólna datę Wielkanocy, tak aby TE trzy żelazne pręty-niezdolne obecnie same do zmiany kształtu - ugięły się. Duch Święty rozpaliwszy ich końce sprawi, że się wzajemnie do siebie pochylą.
Szczególną rolę w tej misji Pan Jezus powierzył Vassuli Ryden, prawosławnej Greczynce urodzonej w Egipcie. Przez nią Najświętsza Trójca udziela zdziczałemu stworzeniu współczesnej epoki szczególnej łaski, przekraczającej granice pojmowania wszystkich udzielanych orędzi i pouczeń jakie od wieków NIEBO udzielało Ziemi. PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU - to Pieśń Miłości Przenajświętszej Trójcy do swego STWORZENIA, to droga nawrócenia, to droga zjednoczenia, to droga poznania, to EWANGELIA przetłumaczona na język współczesnych racjonalistów, którzy dopuścili się tak wielkiego odstępstwa by poznali Miłość i otoczyć ich Najmiłosierniejszym Sercem Jezusa i zjednoczonym z nim Sercem Maryi.
25.11.1983 w piątek ok. godz. 15 Mirna otrzymala stygmaty. Krew wypływała na obu rękach, nogach, prawym boku (rana ok 12 cm) i z czoła.
Rany potwierdzili liczni obecni lekarze. Rany po 24 godz. zaniknęły nie pozostawiając najmniejszego śladu.
Mirna: WIDZIAŁAM CO ON UCZYNIŁ DLA NAS Z MIŁOŚCI.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...