Loading...

Drąsius Kedys

143,924 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 8, 2009

Drąsius Kedys - žmogus pasipriešinęs sistemai.
Naujas tinklalapis - http://www.drasiuskedys.lt/

"Drąsius Kedys yra Lietuvos teisėsaugos auka, teisėsaugos, kuri ne tik nesugeba apginti piliečių teisių, bet potencialiai dangsto nusikaltimus.

Ši tragedija byloja kaip tik tokį Lietuvos teisėsaugos legitimacijos bankrotą. Nuo 2008 metų lapkričio mėnesio, kuomet Drąsius Kedys pirmą kartą kreipėsi į Lietuvos teisėsaugos institucijas, Lietuvos teisėsauga ne tik nieko nepadarė gindama jo dukters teises, bet bylą vilkino. Pedofilija įtariamas nužudytas teisėjas Jonas Furmanovičius nebuvo operatyviai Kauno teisėsaugos institucijų apklaustas. Štai kodėl Teisingumo ministro pareiškimai, kad neaišku, „kodėl neapklaustas velionis teisėjas, yra apsimestinai naivūs: susidaro tvirtas įspūdis, kad Lietuvoje sistema greičiau gins ne pedofilų prievartaujamą mergaitę, bet aukštą šios sistemos teisėją, įtariamą pedofilija.

Žodžiu, siūlau į šią tragediją pažvelgti tikriausiai daugelį kartų prievartautos keturių metų mergaitės tėvo eilinio Lietuvos piliečio akimis. Jei valstybė dangsto ir per metus nieko nepadaro, kad apgintų mažos mergaitės teises, tai kas turi jas apginti? Ar iš tikrųjų nėra taip, kad teisėsauga ir ją garantuojanti valstybė nepanaikina pačios savęs? O jei taip, ar neatsiduriame Johno Lockeo aprašytoje prigimtinėje būklėje, kuomet teisingumą turi vykdyti patys individai, nes niekas kitas jo neįvykdys? Galbūt tą Drąsiaus Kedžio veiksmai ir byloja desperatišką ir žiaurų norą įvykdyti prigimtinį teisingumą, kuris Lietuvos teisinei valstybei, atrodo, visai nerūpi?"

A.Bielskis

Muzika: Hokshila feat Svaras - "Kur dingo vienybė?"

Drąsius Kedys. Laiškas niekam... Internetinėje svetainėje-http://kedys.wordpress.com

Drasius Kedys. Letter to Nobody... English translation-http://kedys.wordpress.com

Драсюс Кядис. Письмо никому... Перевод с литовского- http://kedys.wordpress.com

Help us caption & translate this video!

http://amara.org/v/C5eW/

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...