Loading...

Kumrije Mustafa ft. Besim Krasniqi - Dasma Ka Lezet (Official Video) | Gmusic

2,368,203 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 4, 2018

Kumrije Mustafa ft. Besim Krasniqi - Dasma Ka Lezet (Official Video) | Gmusic ➥ Abonoje Kanalin Ketu: http://smarturl.it/GMusicAbonohu

Producent: Gertit GmbH
Muzika & Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Directed by: Bushi
Video: Smart Motion
MUA: Violeta Bytyqi
Veshjet: Lady House
Xhirimet ne: Hotel Lami

Rrjetet sociale:
Instagram Besi: @besimmkrasniqi
Instagram Kumja: @kumriemustafa

© 2018 Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gertit GmbH

Pjese rrjetit G-Music jane artistet:
Flora Gashi
Genta Ismajli
Shkurte Gashi
Diamond
Kumrije Mustafa
Besim Krasniqi
Fidan Gashi
Mergim Mjeku
dhe shume te tjere.

Teksti:
I
Kom ra n'hall oj zemra jem
Nuk po mzihet veni ven
A bojm dasem a shkojm ndeti
Se kredia del me t'tretin

Qysh po don kallxom oj gru
A po don npushim me shku
Ka dubai a Antalia
A ma mire dasem te shpija

A ma mire dasem te shpija
Pse o burr si bojm te dyja
Pa bo dasem ska lezet
Hajt se sbohet kijamet

Shkojna ndeti marrim ngjyren
E bojna dasmen ma tmiren
Edhe fotot kur i bojna
Krejt kamerat i tranojna

Refreni:
Dasma ka lezet
E ka venin e vet
Nje pushim i mire
Eshte si embelsire
Dasma ka lezet
E bojm qysh dojm vet
Nje pushim i fort
Qershia mbi tort

II
Ani ani fik se fik
Bile bile me muzike
Qysh ta don ty loqka e zemres
Nuk i prishet qefi femres

O ti njeri mos ma prish
Du me bo qefin dyfish
Hajde qefet krejt i bojna
Ni dit vdesim krejt i lojna

Loading...

Advertisement
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...