Loading...

Jak Doprowadzić Kobietę Do Orgazmu

176,014 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 26, 2013

http://www.propickupartist.pl/jak-dop...
Jak Doprowadzić Kobietę Do Orgazmu - Teoria Ogólna

Książka wspomniana w filmie: http://sztuka-ekstazy-oralnej.pl/

Darmowy Dostęp Do Kursu "STREFY EROGENNE KOBIET -- SZTUKA DOTYKU": http://www.propickupartist.pl/strefy-...

Nakręciłem ten filmik gdyż wielu facetów nie rozumie, że szersze spojrzenie na sprawy seksualne ma tak duże znaczenie. Kobieta która jest zrelaksowana, ma do Ciebie zaufanie i odpowiednio nastawiona psychicznie

Dla facetów orgazm to prosta sprawa.

Pobudzenie, seks, koniec, spać.

Większość mężczyzn może mieć tylko jeden typ orgazmu ... po których zazwyczaj tracą erekcję tymczasowo, zanim znowu mogą się kochać.

Kobiety jednak mogą mieć wiele różnych rodzajów orgazmów.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kobieta

Wahają się od tych, które są ledwo zauważalne dla jej faceta, po te w trakcie których laski krzyczą, dostają drgawek nóg i całego ciała, a nawet moczą łóżko (orgazm z wytryskiem).

Istnieje wiele orgazmów Pomiędzy tymi skrajnościami !

I ... w przeciwieństwie do mężczyzn, typ orgazmu, który ma kobieta jest niemal w 100% kontrolowany przez jej partnera seksualnego! ( czyli Ciebie )

Jednym z pierwszych kroków do tego żeby obdarowywać swoją dziewczynę najsilniejszymi orgazmami jej życia jest uświadomienie sobie, że masz nad tym kontrolę.

Masz szczęście.

Chodzi mi o to , że nigdy nie powinno się winić swoją dziewczynę za to, że nie dochodzi. Zawsze bądź uczciwy wobec niej i siebie, i zadaj sobie pytanie, czy naprawdę jesteś w stanie seksualnie ją zaspokoić .

Porozmawiajmy o niektórych rodzajów orgazmu, których kobiety doświadczają.

W tym artykule zajmiemy się dwoma podstawowymi rodzajami, a mianowicie łechtaczkowym i pochwowym, który dzieli się na jeszcze inne, ale o tym w innym artykule na moim blogu Pro Pick Up Artist lub na tym kanale Youtube.

Łechtaczkowy jest tym bardziej popularnym i łatwiej osiąganym przez większość kobiet. Powstaje oczywiście poprzez drażnienie łechtaczki. Odbywać się to może przy różnych pozycjach w czasie seksu (jeśli nie wiesz gdzie jest łechtaczka, opisuję to zarówno w moim kursie jak i książce - linki powyżej), w trakcie pieszczot ręką oraz oczywiście podczas seksu oralnego (o czym jest moja w/w publikacja - Sztuka Ekstazy Oralnej).

Ta ostatnia metoda jest najprostsza i najbardziej skuteczna, dająca jednocześnie wcześniej przeze mnie wspomniane drgawki.

Orgazm pochwowy dla większości przedstawicielek płci pięknej jest trudniejszy do osiągnięcia i powstaje na wskutek drażnienia punktu G (odsyłam do mojej książki) oraz punktów znajdujących się głębiej w pochwie - wszystko zależy od danej kobiety. Niektóre potrzebują drażnienia wszystkich tych punktów, niektóre poszczególnych z nich. Zawsze warto jest na ten temat porozmawiać, gdyż mimo, że może to być na początku trochę wstydliwe i mało romantyczne, jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na to, żeby dowiedzieć się jak doprowadzić kobietę do orgazmu.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...