Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

Фестиваль Сім'ї у Луцьку

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like pravda PRO's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike pravda PRO's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add pravda PRO's video to your playlist.

Uploaded on May 25, 2011

Близько 1,5 тисячі людей об'єднав у Луцьку Фестиваль Сім'ї, основною метою якого була підтримка християнських сімейних цінностей та «здорових» шлюбів.

Родзинкою Фестивалю став парад, який проходив через центр міста від Київської площі до Театрального майдану. Дрес-кодом для учасників параду став «білий верх»: блузка, сорочка, футболка, вишиванка тощо.

Попереду колони, виконуючи музичні твори урочистої тональності, прямував оркестр, за ним слідували неповносправні люди на візках, а основний склад колони становили всі ті, кому не байдужі проблеми сучасної сім'ї. Вони тримали в руках білі кульки, державні прапори та транспаранти з написами: «Міцна сім'я -- міцна держава», «Сім'я -- це не випадковість», «Сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою», «Що Бог з'єднав, людина хай не розлучає» тощо.

На Театральному майдані цей парадний рух завершився і тут відбулася основна програма свята. Вона включала виступи представників влади, громадськості та релігійних організацій, а також вражаючі життєві історії подружніх пар. Також тут були організовані різні сімейні ігри (зокрема, гра «Ріпка»), біля «Арки Подружжя» сімейні пари змогли сфотографуватися та обновити свої весільні обітниці вірності. Молодь і діти теж не залишилися байдужими до програми свята: вони грали в новітню для Луцька гру флорбол та виражали свої творчі обдарування, змагаючись за кращий малюнок на асфальті.

Ввечері всі бажаючі змогли відвідати презентацію нового фільму «Любов» студії «Правда PRO» та почути особисті враження і переживання організаторів та учасників фільму. Крім того, свято для лучан включало концертну програму з виконанням пісенних композицій.

Паралельно з Фестивалем Сім'ї в замку Любарта члени громадської організації "Ми плюс" проводили різноманітні розважальні заходи на підтримку Тижня Подружжя. Там же відбувся молодіжний концерт на честь закриття акції "Серце до серця"

Головними організаторами Фестивалю Сім'ї були ВОБФ "Переображення", МБФ "Молодь з Місією", МГО "Наша спадщина" та Луцький міський центр соціальних служб для сім'ї, молоді та дітей. Свято проводилось за підтримки народного депутата України Олександра Дубового, Луцької міської ради, євангельських церков міста Луцька та ВОГО „Ми плюс".

В Україні Тиждень Подружжя пройшов у 16 містах. Зокрема, в Києві, Житомирі, Луцьку, Рівному, Кривому Розі, Харкові, Запоріжжі, Миколаїв, Вінниці, Хмельницькому, Чернівцях, Тернополі, Львові та Донецьку. Організатори Тижня Подружжя переконані, що це свято, розпочате в міжнародний день сім'ї, 15 травня, стане традиційним для українців і в наступні роки об'єднає навколо себе ще більше прихильників.

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to