Loading...

EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentu ieguldījums pētniecības un mobilitātes attīstībā

462 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 20, 2016

Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumenta (NFI) programmas “Pētniecība un stipendijas” ietvaros tiek īstenoti 11 Pētniecības un 28 Stipendiju aktivitāšu projekti ar kopējo programmas finansējumu 5,5 miljonu eiro apmērā.

Videomateriālā ir plašāka informācija par pētniecības projektiem Latvijā sociālās, humanitārās zinātnes un sabiedrības veselības jomās un to sadarbības institūcijām Norvēģijā, kā arī stipendiju projektiem un to sadarbības institūcijām Norvēģijā, Islandē un Lihtenšteinā.

EEZ FI un NFI ir Norvēģijas, Islandes un Lihtenšteinas finansiāls atbalsts 15 Eiropas valstīm, t.sk. Latvijai, sociālo un ekonomisko nevienlīdzību mazināšanai EEZ ietvaros un divpusējo attiecību veicināšanai ar EEZ valstīm. Programma ir vērsta uz cilvēkresursu un zināšanu bāzes stiprināšanu Latvijā un institucionālās sadarbības veicināšanu pētniecībā un izglītībā starp Latviju un EEZ valstīm.

Plašāka informācija par projektiem skatāma VIAA mājaslapas sadaļā “EEZ un Norvēģijas finanšu instruments": www.viaa.gov.lv

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...