Loading...

Dëshmitari - Film rreth namazit dhe dënimit të varrit

286,195 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 7, 2012

Dëshmitari - Film Islam

Një film interesant në lidhje me një çift të cilët nuk bien dakord mbi ideologjitë. Burri është një shoumen dhe ka shumë fansa femra. Gruaja e tij fillon shoh halucinacione. A është ajo imagjinatë e saj? A është kjo xhelozia e saj? Apo thjeshtë ajo vuan nga një sëmundje mendore si nëna e saj?

Ky film është bërë nga Zamir Afzal. Zamir beson në përdorimin e medias masive për të paralajmëruar njerëzit para se të është bërë tepër vonë. Namazi është një shtyllë e rëndësishme e Islamit dhe ky film bën përpjekje për të analizuar dhe diskutuar këtë shtyllë të rëndësishëme.

Dëshmitari - Film rreth namazit dhe dënimit të varrit"Dëshmitari" është një film gjuhën urdu me titra në shqip.
Ndalohet kopijimi apo shumzimi i ketij filmi per benificione personale
+377 (0) 44 899 524
fatos.beqiri@hotmail.com
mitrixmedia@gmail.com

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...