Loading...

Manipulimi i votave, Za lart sjell rastet si bëhet kjo me të rinjtë- Ora News- Lajmi i fundit-

209 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 13, 2015

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Në një proces zgjedhor ajo që manipulohet më lehtë është vota e atyre që e hedhin për herë të parë, siç është rasti i maturantëve, dhe kjo zgjidhet në mënyrën më të thjeshtë duke iu paguar shpenzimet e festës së maturës. Dhe kjo situatë zë një hapësirë të konsideueshme në raportimet e qytetrëve, ku më problematike është Vora, Rrësheni, Kamza apo Lezha.

Për më shumë klikoni në http://www.oranews.tv/vendi/manipulim...

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...