Loading...

DJ MANIAC & SAXOPHONE TEASER [09.06.12 @ TRANCESESSION]

1,030 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 7, 2012

Koostöös Lang & Yep'i ja Tanel Padariga toob TranceSessioni meeskond teie ette midagi enneolematut ja täiesti harukordset. 9. juunil Tallinna Lauluväljaku Sammassaalis toimuva ürituse tarbeks oleme kokku pannud ennenägematu programmi. Ühele lavale astuvad kaks väliselt täiesti erinevat, kuid vaieldamatut tippartisti. Eestis täielikku rockijumala staatust nautiv Tanel Padar ning Eesti number üks DJ'de paar Lang & Yep! Lisaks neile astuvad teie ette meie resident DJ Maniac, seksikad tantsijad ning otseloomulikult ei puudu ka meeliülendavad dekoratsioonid!

_____________________________________________

LANG & YEP ja TANEL PADAR
http://www.facebook.com/langandyep
http://www.myspace.com/langandyep

Eesti ühed tunnustatumad DJ'd asuvad ainult selleks ürituseks kokku pandud programmi raames otsima ühtset harmooniat Tanel Padariga, samal ajal kui Tanel astub teie ette täiesti uues rollis. Rockmuusikaga ennast eestlaste südamesse mänginud artist kavatseb korraldada täieliku deja-vu, kuid sellel korral mängib ta selle ainulaadse programmi raames trancemuusikat. Sule silmad ja kujuta ette Lang & Yep'i meeletuid biite segunemas perfektsete kitarrihelidega! Üheskoos loovad nad teie ees midagi ajaloolist ja originaalset, mida kuulevad ainult teie kõrvad!

DJ MANIAC & SAXOPHONE
http://www.facebook.com/pages/Dj-Mani...

Meie oma resident astub teie ette samuti ennenägematu programmiga. Jõulise ja väga meeldejääva esitusega tuntud Maniac toob teieni värsket trance'i täis seti ja seob selle saksofonimeloodiaga ning viib teid kõiki maapealsesse paradiisi! Te olete tunnistajaks millegile, mis jõuab avalikuseni ainult sellel peol ja ainult ühe korra.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...