Loading...

Rolling Stone's Women Who Rock Announcement

18,626 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 22, 2012

Rate Rita Ora 5 stars in Rolling Stone's Women Who Rock competition! The winner gets to play at Lollapalooza and get a cover in an upcoming issue of Rolling Stone. It's Round 1 so rate Rita 5 stars! http://bit.ly/RitaOraROCKS

Albanian Video Translation: Hej, une jam Rita Ora, desha t'ju përshëndes dhe t'ju lus të gjithe Ritabots (fansat) e mi që të votojnë për mua ne garen e Rolling Stone "Women who Rock" .Votimi per raundin e parë ka filluar qysh tani. Fituesi do te shkoje në Çikago të performoje në sallën e Rolling Stone 's Rock në Lollapalooza.
Me ndihmoni me voten tuaj ta fitoj garen dhe te performoj ne Çikago. Tregojuni të gjithë miqve tuaj qe te votojne sa me pare . Perqafime.

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...