Loading...

Fidan Gashi - Gurbetqari

219,769 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 26, 2018

Fidan Gashi - Gurbetqari
Abonohu ne kanal: http://smarturl.it/GMusicAbonohu

Gitare: Kreshnik Avdiu
Mix & Sound: Ardian Kastrati
Directed by: Bushi
Video: SmartMotion Films

Fidani ne Instagram: https://www.instagram.com/fidangashi_...

Pjese rrjetit G-Music jane artistet:
Genta Ismajli
Flora Gashi
Shkurte Gashi
Diamond
Kumrije Mustafa
Besim Krasniqi
Fidan Gashi
Mergim Mjeku
dhe shume te tjere.


Teksti:
Me lodhi jeta
Duke menduar
Si gjithe te tjeret
Dua te rroj
Bileten preva
Per t'u larguar
Ne dhe te huaj do te punoj

Refren:
Aeroplani sa larg me qoi
Valle do te kthehem
Jo se besoj
Zemra me digjet
Me mori malli
Per nenen time
Qe ta shikoj
Gurbeti jeten
Ma shkaterroj, ma shkaterroj

Nje dite do kthehem
Prane nenes sime
I permalluar
Do ta takoj
Se me ka rritur
Me shume mundime
Gurbeti jeten
Ma shkaterroj

Refren:
Aeroplani sa larg me qoi
Valle do te kthehem
Jo se besoj
Zemra me digjet
Me mori malli
Per nenen time
Qe ta shikoj
Gurbeti jeten
Ma shkaterroj, ma shkaterroj

Loading...

Advertisement
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...