Loading...

Ehli sunneh wel xhemaah - Irfan Salihu

10,392 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Jan 7, 2012

Uebfaqja zyrtare: http://www.islamifejaevertete.com

Es-Selamu alejkum!
Ju lutemi që ta shpërndani këtë video aq sa keni mundësi nëpër uebfaqet tuaja, nëpër profilet dhe faqet tuaja në facebook, në shoqerinë tuaj përmes emailit, në kanalet tuaja në youtube etj... por kusht është që të MOS ndryshohet asgjë në video, as t'i shtohet asaj dicka e as ti pakësohet (prehet) diçka!
© Iniciativa "ISLAMI, feja e Vërtetë!"
Për më shumë video klikoni këtu:
http://www.youtube.com/islamifejaever...
http://www.youtube.com/FejaeVertete#g/u

Për t'u abonuar që të përfitoni nga videot tona klikoni këtu:
http://www.youtube.com/subscription_c...
http://www.youtube.com/subscription_c...


Bashkohuni me ne në facebook:
http://www.facebook.com/ISLAMIfejaeVe...


Na ndiqni në twitter:
http://twitter.com/islamifv


Për më tepër kthehjuni uebfaqës zyrtare:
http://www.islamifejaevertete.com

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...