Loading...

Zbrusu nové Volvo XC90 - Interiér

30,473 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 27, 2014

Představujeme zbrusu nové Volvo XC90. Jde o první pohled na jeden z našich nejočekávanějších modelů - a je k tomu dobrý důvod. Luxusní interiér v sobě spojuje nejnovější technologie s čistým designem a je vytvořený z těch nejlepších materiálů. Nižší počet elementů a pečlivě vybrané materiály - sklo, dřevo a kůže - společně stanovují nové standardy pro moderní SUV.
Výjimečných prvků interiéru je hned několik: centrální kontrolní konzola s dotykovou obrazovkou ve stylu tabletu a kompletní redukce elementů; zaměření na bezpečí, pohodlí a flexibilitu sedadel pro každého pasažéra; nový čtyřzónový systém klimatizace, který dokonce umožňuje cestujícím na zadních sedadlech plně kontrolovat jejich individuální nastavení. Co se týče ovzduší, nový filter v systému čištění vzduchu CleanZone dovoluje ještě účinněji zachycovat drobné částečky a pel ve vzduchu, který proudí dovnitř.
Zbrusu nová XC90 je také našim prvním modelem vytvořeným se Scalable Product Architecture, což kromě jiných výhod nabízí i širší rozsah možností designu, který hledí do budoucnosti.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...