Loading...

07.08.2012 Прес на УМС на ВМРО-ДПМНЕ Прилеп

1,927 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 7, 2012

Почитувани млади социјалдемократи,

Помина еден месец од неуспешниот и смешен митинг во нашиот град. Ветувањата се заборавија, кандидатот за градоначалник го нема како и неговиот тим, но останаа само графитите ХАРИ САКА ПАРИ, испишани низ целиот град.

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...