Loading...

Demos

460 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 16, 2011

Společnost Démos trade, a. s. byla založena roku 1993, je dodavatelem s nejširší nabídkou sortimentu pro výrobu nábytku a příslušenství, zejména v oblasti plošných materiálů a kování.

Po uskutečnění fúzí se společnostmi NÁBYTEK SERVIS, a. s. a firmou TANAS s. r. o. disponuje 20 provozovnami na českém a slovenském trhu. Zastoupení má rovněž v Polsku a Maďarsku. Roční obrat přesahuje 2 000 000 000 Kč.

400 zaměstnanců zajišťuje dodávky pro více než 10 tisíc zákazníků skrze internetový portál, callcentrum a provozovny. V rámci služeb nabízí zákazníkům produktová školení, semináře a předváděcí akce.

Démos trade, a. s. neustále investuje do moderních logistických systémů. Disponuje sofistikovanou vychystávací linkou pro kusové zboží a speciální plošinou pro deskové materiály.

Společnost Démos trade, a. s. nabízí produkty vlastních značek STRONG a TULIP.

Během natáčení jsme využili 16m vysokozdvižnou plošinu umožňující nevšední pohled na celkový areál i jednotlivé úseky rozsáhlého areálu. Byl využit i kamerový pojezd pro získání dynamiky v jednotlivých záběrech.

Multimediální klip je doplněn autorským hudebním doprovodem komponovaným v souladu s vizuální povahou klipu. Na přání klienta projekt vznikl ve dvou jazykovým verzích.

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...