Loading...

#AdamKlimek #PatrykMikiciuk #TOTAL

Szybki przegląd | Patryk Mikiciuk Adam Klimek | Team Total

1,426 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Premiered Feb 29, 2020

Jak rozpoznać dobry serwis samochodowy? Patryk Mikiciuk i Adam Klimek twierdzą, że dobry serwis to taki, który dba nie tylko o samochód, ale także o klienta. Mechanik przekonuje, że już 15 minut wystarczy na szybki przegląd auta, po którym będziemy wstępnie wiedzieć, co jest w nim do zrobienia. Kontrola stanu oświetlenia jest ważnym punktem na liście. Tak samo, jak sprawdzenie hamulców, a także płynów eksploatacyjnych, takich jak płyn hamulcowy, płyn chłodzący, płyn do przekładni czy olej silnikowy. Co jeszcze warto zaoferować klientowi, żeby do nas wrócił? Zobaczcie!

Team Total to miejsce, w którym wszyscy miłośnicy motoryzacji znajdą coś dla siebie. Mamy inspirujące treści i fachowe porady.

TOTAL od lat odgrywa istotną rolę w świecie sportów motorowych. Wyścigi i rajdy są dla nas najlepszym źródłem zdobywana doświadczenia, które umożliwia nam prace nad innowacyjnymi produktami. Dzielimy się naszym doświadczeniem z kierowcami, co gwarantuje im optymalną ochronę, niezawodność i wydajność silników. Wszystko po to, aby jako pierwsi mogli minąć linię mety!

https://teamtotal.pl/

https://www.total.com.pl/

https://www.facebook.com/totalpolska/

#AdamKlimek #PatrykMikiciuk #TOTAL #TeamTotal #Jakość #Obsługa

Loading...

Chat Replay is disabled for this Premiere.
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...