Loading...

Atbalsta pasākumi jauniešiem Līvānu novada skolās palīdz karjeras izvēlē

169 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 20, 2015

2012. un 2013. gadā 8 Līvānu novada vispārizglītojošajās skolās, kā arī Rudzātu speciālajā internātpamatskolā un Vārkavas vidusskolā tika īstenots projekts, kura laikā atbalstu saņēma 333 bērni un jaunieši no sociālās atstumtības riska grupām.

Projekta vadītāja Lidija Pastare stāsta, ka projekts ir devis daudz ieguvumu. Astoņās novada skolās darbojas sociālie pedagogi un septiņās skolās - pagarinātās dienas grupas. “Sociālie pedagogi ir ļoti liels atbalsts klašu audzinātājiem,” norāda L. Pastare.

Projekta laikā darbojās arī vairāki interešu pulciņi - stājas uzlabošanas, attīstošās mūzikas, darba un sadzīves prasmju apgūšanai. Šī pulciņa vadītāja Inese Ruļuka atzīst, ka kaut ko jaunu iemācīties var jebkurā vecumā un šajā pulciņā to var labi izdarīt. “Varam atsvaidzināt jau zināmas iemaņas no skolas mājturības stundām vai apgūt kaut ko no jauna,” stāsta I. Ruļuka.

Projekta ietvaros tika iegādāti arī metodiskie un mācību materiāli un notika pieredzes apmaiņas ekskursijas uz citiem novadiem. “Ekskursijas bija viens no lielākajiem ieguvumiem karjeras izvēlē, jo ne vienmēr lauku bērniem ir iespēja aizbraukt uz Rīgu un redzēt, kas notiek citur,” secina projekta vadītāja.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...