Loading...

Весільний тамада Мирослав Бойчук. (ч-1) На застілля..mpg

11,581 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 24, 2010

Весільний тамада Мирослав Бойчук , (частина - 1) На застілля.
Поняття «тамада» в нашому регіоні виникло відносно недавно. І, попри неможливість чітко визначити коло його обовязків, всі без винятку сходяться на тому, що «тамада» повинен «бавити гостей». Зараз ми спробуємо розшифрувати це поняття. Для цього ми поділимо обовязки тамади на дві категорії: що повинен робити тамада і що йому робити неможна.
Тамада не зірка.
Досить часто дехто з народних артистів «грішить» тамадуванням. Власне «грішить», бо швидко забуває, що він не на своєму сольному концерті і починає цілий вечір «затьмарювати» своєю зірковою особистістю справжніх винуватців свята. Свято перетворюється на виставу одного актора. Тамада повинен акцентувати увагу на винуватцях свята, підкреслювати їх позитивні риси і вдало маскувати дрібні недоліки. Він повинен викликати відчуття власної значимості у всіх гостей свята.Органічно поєднуючи всі елементи свята, тамада повинен створити яскраве шоу з кожного свята. Так, власне шоу. Щоб воно запамяталося на все життя. Бо власне для цього тамаду й запрошують на свято. Він попередньо складає сценарій свята, використовуючи всі побажання замовника. Погоджує погодинний план свята, та перелік запрошених артистів (якщо такі є), створює конферанс для кожного моменту свята. Отже, тамада це сценарист, режисер та ведучий в одній особі.
Тамада розпорядник свята.
Через унікальність своєї ролі на святі, тамада змушений брати на себе функції розпорядника. Він узгоджує свою роботу з кухнею, з музикантами, запрошеними виконавцями, салютом і т. д. Він корегує програму свята відповідно до побажань замовника.
Але, яким би професіоналом не був тамада, свято в великій мірі залежить від винуватців та гостей. Якщо хтось «забув хороший настрій дома», не допоможе найгеніальніший тамада. Відеоархів студії Мирослава Бойчука. 2009 рік.
Наша студія також здійснює всі види відеопослуг:
Зйомку-монтаж-весіль, випускних, перепис
реставрацію фото-відео та аматорських кіноплівок 8 та 16 мм. формату замовляйте за адресою:
Івано-Франківськ, вул.Степана Бандери-6.
Студія Мирослава Бойчука.
т.0509091572. ( 730208 )
Зразки та інші архіви на нашому сайті: pro.videostudio.if.ua
Працюємо без вихідних та обідніх перерв.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...