Upload

Loading...

FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND 18-22 APRIL 2012 LODZ

5,827

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Feb 29, 2012

Fashion Week Poland już w kwietniu!

Już po raz szósty w Łodzi, w dniach 18-22 kwietnia 2012 r. odbędzie się FASHIONPHILOSPHY FASHION WEEK POLAND. Ideą projektu jest prezentacja premierowych kolekcji polskich projektantów. W kwietniowej edycji zostaną pokazane trendy na sezon jesień-zima 2012/2013.

Główną areną wydarzenia jest Łódź, miasto od dawna związane z przemysłem odzieżowym, silnie wiążącym swoją strategię rozwoju z branżą modową. Polski Tydzień mody ponownie będzie zlokalizowany na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (ul.Tymienieckiego 22/24) mieszczącej się w zabytkowym kompleksie Księży Młyn, w niedalekiej odległości
od centrum miasta.

Najważniejszymi elementami FASHIONPHILOSOPHY są pokazy mody w ramach projektów DESIGNER AVENUE oraz OFF OUT OF SCHEDULE, jak również prezentacje kolekcji w strefie SHOWROOM i CONCEPT STORE przeznaczonych dla firm i marek odzieżowych.

FashionPhilosophy to również wystawa eksperymentalnej fotografii YOUNG FASHION PHOTOGRAPHERS NOW, przegląd filmów FASHION FILM FESTIVAL oraz szkolenia LET THEM KNOW kształtujące świadomość branży mody w zakresie biznesu i PR.

FashionPhilosophy FASHION WEEK POLAND to projekt organizowany we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi. Oficjalnym partnerem medialnym wydarzenia jest magazyn ELLE, a głównym sponsorem marka Orsay. Rejestracja dziennikarzy, stylistów, uczestników szkoleń ruszy w pierwszych dniach marca.

Więcej na: www.fashionweek.pl

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up Next


Sign in to add this to Watch Later

Add to